Forum Fundacji Husky Adopcje
forum miłośników i posiadaczy Siberian Husky

Pozostałe zwierzaki do adopcji - OSHI - szczenię po wypadku komunikacyjnym szuka domu

Kiniak - 2015-07-22, 20:05
Temat postu: OSHI - szczenię po wypadku komunikacyjnym szuka domu
Takie oto cudo szuka domu.

Oshi ma około 10-miesięcy i już wiele przeszedł. Od kilku miesięcy znajduje się w klinice weterynaryjnej, gdzie przeszedł amputację łapy, gdyż błąkał się i wpadł pod autobus. Łapa niestety poszła do usunięcia, a wielokrotne złamania miednicy sprawiły, zę Oshi musiał siedzieć bez ruchu w klatce aż do zrośnięcia.

Zostaliśmy poproszeni o pomoc w szukaniu domu. Poniżej krótka informacja z lecznicy i kilka zdjęć.


Cytat:
przesyłam zdjecia Oshiego ze spaceru, jest już po amputacji czuje sie swietnie powoli uczy sie chodzic bez jednej lapy. jest jeszcze tylko jedna kwestia jest wnętrem czyli jedno jądo zostało w jamie brzusznej, wczoraj miał robione usg oba jądra są w zaniku prawdopodobnie nawet to ktore jest w mosznie je produkuje testosteronu. I czeka go w zwiazku z tym jeszcze jedna operacja na razie. W tym momencie chcialybysmy go zaszczepic bo w zwiazku z tym ze caly czas byl na antybiotyku nie mogl przejsc tego wczesniej.
Jest cudnym psem ja jestem w nim zakochana z wzajemnoscia, jest grzeczny i łagodny, ciekawy na wszystko co dookoła. W spokojniejsze dni puszczam go i chodzi po calej przychodni nie odstepujac mnie na krok. Jest ogromnym pieszczochem ponizej przesyłąm link z niedzielnego spaceru















marla1009 - 2015-07-24, 22:25

ładny z niego chłopak :-D
monikasidor - 2015-07-24, 23:31

Przystojniak :-)
milkas - 2015-08-21, 22:28

Co słychać u Oshiego?
Kiniak - 2015-08-22, 11:16

Na razie pies kwalifikuje się do rehabilitacji, czekamy na więcej informacji.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group