Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
nowicjuszka pyta o sprzet sportowy/rekreacyjny
Author Message
kotitan
Baby Husky


Posted:    nowicjuszka pyta o sprzęt sportowy/rekreacyjny [ !!! ]

Hej kochani! Mam prośbę o kilka podpowiedzi :)
Przymierzam się do adoptowania któregoś z psiaków - dzisiejsza wizyta przedadopcyjna wypadła pomyślnie! :jupi:
W związku z tym chciałabym zaopatrzyć się w kilka fantów: pas dogtrekkingowy, amortyzowane smycze i szelki, uchwyty na smycze do roweru.
Czy ktoś z was ma coś do sprzedania? Może polecacie jakieś sklepy internetowe lub stacjonarne w Warszawie? Na co zwracać uwagę, czego unikać?

Będę serdecznie wdzięczna za rady :)
 
 
Agniecha
Weteran Husky
Scott & Borys


Posted:     [ !!! ]

Ja osobiście polecam Manmata, choć inni pewnie korzystają ze sprzętu innych firm, więc mogą polecić coś innego ;)

Co prawda mamy z tej firmy obroże i szelki sledy, używamy ich już 4 lata, są wręcz niezniszczalne i ciągle wyglądają jak nowe :mrgreen: tak, więc jestem przekonana, że reszta ich oferowanego sprzętu jest również godna uwagi ;-)

http://www.manmat.prv.pl/
 
 
kotitan
Baby Husky


Posted:     [ !!! ]

Oooo, dzięki! Właśnie manmat obił mi się o uszy kilka razy, ale nazwa mi wyleciała z głowy :D przejrzę sobie ich asortyment :)
 
 
Kiniak
Uzależniony od husky:)


Posted:     [ !!! ]

Ewentualnie rowerland ;-)
 
 
scorpio80
Senior Husky
Matsi i Runner


Posted:     [ !!! ]

Jeśli się uda to za tydz. pokarzę Ci moje pasy zakupione u Mariusza Kostrzewa z Klubu Alaska ;-) używam już 3 lata jednego i wytrwał każde warunki :) jesli chodzi o smycze ja mam też Rowerlanda i tam też kupiłam pałąk do roweru o którym Ci wspominałam :)
 
 
kotitan
Baby Husky


Posted:     [ !!! ]

Zaraz przejrzę rowerland, za tydzień bardzo chciałabym się spotkać! Macie pozdro od Romana i Stefana ;)
w zasadzie w niedzielę przed południem też będę miała czas - Dota ma wagary bo idzie potem tropić :)
 
 
Greyland
Junior Husky
w nałogu: husky


Posted:     [ !!! ]

Pasy biodrowe mamy Manmata:
http://www.pelna-miska.pl/pl/p/ManMat-pas-Skijouring-Race-niebieski/1542
ten mniej eksploatowany, po ponad roku używania żadnych śladów zużycia.

Natomiast drugi, który użytkuję od zeszłego lata:
http://www.pelna-miska.pl/pl/p/ManMat-pas-SKI-Simple-czarny/1576
Ma już ślady zużycia, ale przypinam do niego trzy psy na codzienne spacery. Przypuszczam, że będę musiał naprawiać paski parciane przy kółkach, które mają już na brzegach małe przetarcia. Oprócz tego pasy są bez zarzutu.

Linki amortyzowane do roweru/biegania/spaceru kupujemy w Rowerlandzie. Nie mamy żadnych zastrzeżeń - łącznie 3 szt, pojedyńczych oraz jedna dla dwóch psów do roweru.

Obroże również z rowerlandu - tylko w jednej na 5 czy 6 szt zakupionych rozwaliła się, a raczej pies załatwił klamerkę - pękła na spawie - jednak miał zwykłą, a nie wzmacnianą i był zapinany do długiej linki w ogrodzie, gdzie uczył się spędzać więcej czasu na lince.
 
 
kotitan
Baby Husky


Posted:     [ !!! ]

Dziękować! :)
 
 
Greyland
Junior Husky
w nałogu: husky


Posted:     [ !!! ]

można również dołączyć do grupy na fb, gdzie można trafić używany sprzęt, bądź nowe wykonywane przez użytkowników ;)

https://www.facebook.com/groups/1441665332722044/?fref=ts
 
 
kotitan
Baby Husky


Posted:     [ !!! ]

taaaaak! :) dzięki raz jeszcze :D
 
 
Tio Chico
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

mam na sprzedaż linki z amortyzatorami pojedyńcze i podwójne.odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka.
 
 
Greyland
Junior Husky
w nałogu: husky


Posted:     [ !!! ]

z nikąt Tio Chico można prosić o zdjęcia, info, czy linki są nowe/używane oraz cenę?
 
 
Tio Chico
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

Linki są nówki sztuki.
35zł za pojedynczą czarna i czerwona
40zł za pojedyncza żółta w czerwone kropki i czerwona w niebieskie kropki
45zł podwójna czarna i czerwona
50zł podwójna żółta w czerwone kropki i czerwona w niebieskie kropki
wysyłka około 10zł

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7e1574592edf8fa5][img]http://images65.fotosik.pl/902/7e1574592edf8fa5m.jpg[/img][/URL]
 
 
RAYO
Senior Husky
RAYO


Posted:     [ !!! ]

Kto je robi?
 
 
scorpio80
Senior Husky
Matsi i Runner


Posted:     [ !!! ]

wiadomo kto ;-)
 
 
Kiniak
Uzależniony od husky:)


Posted:     [ !!! ]

Kto?
 
 
RAYO
Senior Husky
RAYO


Posted:     [ !!! ]

No ja nie wiem...więc pytam.
 
 
piotrek1986
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

ManMat droga ale porządna firma. Mam praktycznie wszystko potrzebne dla psa od nich i nie straszne im mrozy, śniegi , błota i deszcze. Częste prania też nie powodują zużycia materiału jedynie kolor po czasie nie jest już tak intensywny. Tak jak ze wszystkim albo wybierasz tanio i niepewnie albo drogo i komfortowo na długi czas :)
 
 
Agniecha
Weteran Husky
Scott & Borys


Posted:     [ !!! ]

Ok, korzystając z tego, że temat dotyczy sprzętu mam pytanie :-P Jakie polecacie smycze z amortyzatorem na 2 psy? Oczywiście nie za drogie, ale przede wszystkim solidne :-)
 
 
Tio Chico
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

Używam tych smyczy od kilku lat.Startuję w zawodach i jestem zadowolony.
Osobiście używam szelki z Rowerlanda-mają lepsze jak Manmat.Smycze z amortyzatorami te co wyżej.Aktualnie najtańsze i rozchodzą się jak świeże bułki więc jakby ktoś chciał prosze kontaktować się z Justyną która pewnie znacie.
justyna.adopcje@wp.pl
600-755-573
albo przez fejsa
 
 
RAYO
Senior Husky
RAYO


Posted:     [ !!! ]

Do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi przez kogo sa robione lub z jakiej firmy...?
 
 
scorpio80
Senior Husky
Matsi i Runner


Posted:     [ !!! ]

[quote="Tio Chico"] jakby ktoś chciał prosze kontaktować się z Justyną która pewnie znacie.
justyna.adopcje@wp.pl
600-755-573 [/quote]
[b]RAYO[/b], nic Ci to nie mówi ? Pomyśl kogo sprzęt Justyna reklamuje od dawna
 
 
Kiniak
Uzależniony od husky:)


Posted:     [ !!! ]

[quote="scorpio80"][quote="Tio Chico"] jakby ktoś chciał prosze kontaktować się z Justyną która pewnie znacie.
justyna.adopcje@wp.pl
600-755-573 [/quote]
[b]RAYO[/b], nic Ci to nie mówi ? Pomyśl kogo sprzęt Justyna reklamuje od dawna[/quote]

Rayo być może wie i się może nawet domyśłi, jako i ja poczyniłam, ale na forum jest mnóstwo nowych użytkowników, którzy nie mają o tym pojęcia.

Dlatego też ja się nie dziwię, że ona się dziwi całą aurą tajemnicy, która rozkwitła w tym wątku w związku ze smyczami Rumcajsa.

Czemu to nagle stanowi tajemnicę? Nie wiem, na pewno to nie Rumcajs bawi się w kotka i myszkę, zawsze o smycze można do niego pw napisać. Czy o hulajki, czy o wózek (który akurat osobiście używam).

[b]Czyli dla wszystkich zainteresowanych[/b] - bo Tio nie zamierza tego wprost napisać (kimkolwiek on/ona jest) -[b] kolorowe smycze z amorem są produkcji Rumcajsa, który jest na forum.
[/b]
Amortyzowane smycze na 2 psy dobre i w rozsądnej cenie - 40 zł - posiadał kiedyś Rowerland - akurat mam i bardzo sobie chwalę.
 
 
scorpio80
Senior Husky
Matsi i Runner


Posted:     [ !!! ]

Mnie też dziwiła ta tajemniczość ale ja w to wtrącac się nie będę bo może były ku temu jakieś powody aby nie pisać wprost kto je robi :scratch: ale to już sam autor powinien się na ten temat wypowiedzieć
 
 
Greyland
Junior Husky
w nałogu: husky


Posted:     [ !!! ]

przypuszczam, że marketing "ciosany" w zbyt dużej ilości na forach i grupach fb zrobił swoje...w każdym razie ja nie miałem okazji używać sprzętu Rumcajsa, to się nie wypowiem o solidności, czy trwałości jego produkcji.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group