Forum Fundacji Husky Adopcje on
Forum Fundacji Husky Adopcje Strona Główna Forum Fundacji Husky Adopcje
forum miłośników i posiadaczy Siberian Husky

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
nowicjuszka pyta o sprzęt sportowy/rekreacyjny
Autor Wiadomość
Kiniak 
Uzależniony od husky:)


Wiek: 79
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 9309
Skąd: Pas Kuipera
Wysłany: 2014-04-22, 19:21   

Kto?
_________________
 
 
     
RAYO 
Senior Husky
RAYO


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2014-04-23, 08:41   

No ja nie wiem...więc pytam.
 
     
piotrek1986 
Baby Husky

Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 11
Skąd: Białystok
Wysłany: 2014-04-23, 13:05   

ManMat droga ale porządna firma. Mam praktycznie wszystko potrzebne dla psa od nich i nie straszne im mrozy, śniegi , błota i deszcze. Częste prania też nie powodują zużycia materiału jedynie kolor po czasie nie jest już tak intensywny. Tak jak ze wszystkim albo wybierasz tanio i niepewnie albo drogo i komfortowo na długi czas :)
 
     
Agniecha 
Weteran Husky
Scott & Borys


Wiek: 30
Dołączyła: 28 Mar 2010
Posty: 2718
Skąd: Giżycko/Białystok
Wysłany: 2014-04-23, 21:56   

Ok, korzystając z tego, że temat dotyczy sprzętu mam pytanie :-P Jakie polecacie smycze z amortyzatorem na 2 psy? Oczywiście nie za drogie, ale przede wszystkim solidne :-)
_________________
Agniecha i Scott & Borys :)

Klikamy "Lubie to" :) http://www.facebook.com/p...120199881364592

 
     
Tio Chico 
Baby Husky

Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 7
Skąd: z nikąt
Wysłany: 2014-04-24, 10:05   

Używam tych smyczy od kilku lat.Startuję w zawodach i jestem zadowolony.
Osobiście używam szelki z Rowerlanda-mają lepsze jak Manmat.Smycze z amortyzatorami te co wyżej.Aktualnie najtańsze i rozchodzą się jak świeże bułki więc jakby ktoś chciał prosze kontaktować się z Justyną która pewnie znacie.
justyna.adopcje@wp.pl
600-755-573
albo przez fejsa
 
     
RAYO 
Senior Husky
RAYO


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2014-04-24, 15:10   

Do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi przez kogo sa robione lub z jakiej firmy...?
 
     
scorpio80 
Senior Husky
Matsi i Runner


Wiek: 43
Dołączyła: 07 Lut 2011
Posty: 1069
Skąd: Warszawa-Żory
Wysłany: 2014-04-25, 07:04   

Tio Chico napisał/a:
jakby ktoś chciał prosze kontaktować się z Justyną która pewnie znacie.
justyna.adopcje@wp.pl
600-755-573

RAYO, nic Ci to nie mówi ? Pomyśl kogo sprzęt Justyna reklamuje od dawna
_________________
https://www.facebook.com/galeriatastas?ref=hl

 
 
     
Kiniak 
Uzależniony od husky:)


Wiek: 79
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 9309
Skąd: Pas Kuipera
Wysłany: 2014-04-25, 08:33   

scorpio80 napisał/a:
Tio Chico napisał/a:
jakby ktoś chciał prosze kontaktować się z Justyną która pewnie znacie.
justyna.adopcje@wp.pl
600-755-573

RAYO, nic Ci to nie mówi ? Pomyśl kogo sprzęt Justyna reklamuje od dawna


Rayo być może wie i się może nawet domyśłi, jako i ja poczyniłam, ale na forum jest mnóstwo nowych użytkowników, którzy nie mają o tym pojęcia.

Dlatego też ja się nie dziwię, że ona się dziwi całą aurą tajemnicy, która rozkwitła w tym wątku w związku ze smyczami Rumcajsa.

Czemu to nagle stanowi tajemnicę? Nie wiem, na pewno to nie Rumcajs bawi się w kotka i myszkę, zawsze o smycze można do niego pw napisać. Czy o hulajki, czy o wózek (który akurat osobiście używam).

Czyli dla wszystkich zainteresowanych - bo Tio nie zamierza tego wprost napisać (kimkolwiek on/ona jest) - kolorowe smycze z amorem są produkcji Rumcajsa, który jest na forum.

Amortyzowane smycze na 2 psy dobre i w rozsądnej cenie - 40 zł - posiadał kiedyś Rowerland - akurat mam i bardzo sobie chwalę.
_________________
 
 
     
scorpio80 
Senior Husky
Matsi i Runner


Wiek: 43
Dołączyła: 07 Lut 2011
Posty: 1069
Skąd: Warszawa-Żory
Wysłany: 2014-04-25, 16:15   

Mnie też dziwiła ta tajemniczość ale ja w to wtrącac się nie będę bo może były ku temu jakieś powody aby nie pisać wprost kto je robi :scratch: ale to już sam autor powinien się na ten temat wypowiedzieć
_________________
https://www.facebook.com/galeriatastas?ref=hl

 
 
     
Greyland 
Junior Husky
w nałogu: husky


Wiek: 50
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 898
Skąd: Warszawa -> Mrozy
Wysłany: 2014-04-25, 16:29   

przypuszczam, że marketing "ciosany" w zbyt dużej ilości na forach i grupach fb zrobił swoje...w każdym razie ja nie miałem okazji używać sprzętu Rumcajsa, to się nie wypowiem o solidności, czy trwałości jego produkcji.
_________________
Elza & Demon & Syriusz & Muna
http://www.aktywnizpsami.pl
https://www.facebook.com/aktywnizpsami
 
     
Rumcajs 
Baby Husky

Wiek: 65
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 212
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2014-04-26, 19:31   

Witam wszystkich ponownie i aby nie było żadnych domysłów i różnych plotek wyjaśniam że te smycze są mojej produkcji a różnica w cenie jest spowodowana różnicą w cenie wykorzystywanej taśmy.
Smycze są cały czas aktualne i można napisać na PW czy po prostu zadzwonić ( 782 351 570 ).
Wyjaśniam dopiero teraz wszelkie zapytania i wątpliwości ponieważ przez jakiś czas byłem poza zasięgiem internetu.
I tak jak pisała KINIAK poza smyczami robię też hulajnogi i wózki Trzykołowe.
Co jeszcze tyczy się smyczy to mają standardowe wymiary jak do canicrosu czy bikejoringu co nie znaczy że nie można ich używać do hulajnogi czy trzykołówki na 2 psy.
Pozdrawiam R.
 
 
     
Tio Chico 
Baby Husky

Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 7
Skąd: z nikąt
Wysłany: 2014-05-20, 15:34   

Kiniak przy każdym niku jest taki znaczek który oznacza jaka płeć pisze :->

smycze cały czas aktualne.ogólnie wszystkie smycze i tak są handmade więc czy to ma znaczenie kto je robi?ważne że cena niska a jakośc dobra
 
     
Kiniak 
Uzależniony od husky:)


Wiek: 79
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 9309
Skąd: Pas Kuipera
Wysłany: 2014-05-20, 19:39   

Jeśli ktoś pyta to ma w tym cel. Romana wszyscy znają, że robi, a Ciebie niestety nie.
_________________
 
 
     
Rumcajs 
Baby Husky

Wiek: 65
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 212
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2014-05-23, 21:56   

Witam.
Dziękuję KINIAK za dobre słowo. Niestety są tacy co mnie znają a ( nie wiem czemu ) wstydzą się tego. Choć w tej chwili nie jestem dla nikogo żadnym zagrożeniem i nie mam zamiaru nim być. Sprzęt robię dłużej niż firmy które inni polecają ( nie wspomnę marek ) a wręcz co nie którzy uczyli sie u mnie ( a w zasadzie powinienem napisać u nas ) .
Dla tych którzy lubią sobie dośpiewać to i owo to robię taki sprzęt jaki robię bo lubię i są ludzie co polecają bo chcą mi w ten sposób pomóc bo ja bardzo często ( przynajmniej ostatnio ) jestem poza zasięgiem netu.
I jeszcze jedno nie jest to moja działalność zarobkowa tylko produkt uboczny co nie znaczy że robiony na od pie....l się bo jestem byłym zaprzęgocem i wiem co to znaczy sprzęt choć sam sprzęt nie zrobi wyniku.
Dla tych co są nie doinformowani to informuję że obecnie praktycznie cały czas można u mnie nabyć smycze amortyzowane pojedyńcze i podwójne,hulajnogi i wózki trzykołowe.
Ponadto jestem w stanie na indywidualne zamówienia wykonać inne sprzęty zaprzęgowe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 782 351 570.
Pozdrawiam wszystkich R. - jak Rumcajs lub Roman.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Wszelkie prawa do materiałów zawartych w witrynie zastrzeżone. Nie zezwala się na wykorzystywanie żadnego z elementów bez pisemnej zgody administratorów forum.
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z Polityką prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Copyright(c) huskyadopcje.org 2012-2016.
Powered and hosted by huskyadopcje.org


Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecamy: