Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
nowicjuszka pyta o sprzet sportowy/rekreacyjny
Author Message
Kiniak
Uzależniony od husky:)


Posted:     [ !!! ]

Kto?
 
 
RAYO
Senior Husky
RAYO


Posted:     [ !!! ]

No ja nie wiem...więc pytam.
 
 
piotrek1986
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

ManMat droga ale porządna firma. Mam praktycznie wszystko potrzebne dla psa od nich i nie straszne im mrozy, śniegi , błota i deszcze. Częste prania też nie powodują zużycia materiału jedynie kolor po czasie nie jest już tak intensywny. Tak jak ze wszystkim albo wybierasz tanio i niepewnie albo drogo i komfortowo na długi czas :)
 
 
Agniecha
Weteran Husky
Scott & Borys


Posted:     [ !!! ]

Ok, korzystając z tego, że temat dotyczy sprzętu mam pytanie :-P Jakie polecacie smycze z amortyzatorem na 2 psy? Oczywiście nie za drogie, ale przede wszystkim solidne :-)
 
 
Tio Chico
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

Używam tych smyczy od kilku lat.Startuję w zawodach i jestem zadowolony.
Osobiście używam szelki z Rowerlanda-mają lepsze jak Manmat.Smycze z amortyzatorami te co wyżej.Aktualnie najtańsze i rozchodzą się jak świeże bułki więc jakby ktoś chciał prosze kontaktować się z Justyną która pewnie znacie.
justyna.adopcje@wp.pl
600-755-573
albo przez fejsa
 
 
RAYO
Senior Husky
RAYO


Posted:     [ !!! ]

Do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi przez kogo sa robione lub z jakiej firmy...?
 
 
scorpio80
Senior Husky
Matsi i Runner


Posted:     [ !!! ]

[quote="Tio Chico"] jakby ktoś chciał prosze kontaktować się z Justyną która pewnie znacie.
justyna.adopcje@wp.pl
600-755-573 [/quote]
[b]RAYO[/b], nic Ci to nie mówi ? Pomyśl kogo sprzęt Justyna reklamuje od dawna
 
 
Kiniak
Uzależniony od husky:)


Posted:     [ !!! ]

[quote="scorpio80"][quote="Tio Chico"] jakby ktoś chciał prosze kontaktować się z Justyną która pewnie znacie.
justyna.adopcje@wp.pl
600-755-573 [/quote]
[b]RAYO[/b], nic Ci to nie mówi ? Pomyśl kogo sprzęt Justyna reklamuje od dawna[/quote]

Rayo być może wie i się może nawet domyśłi, jako i ja poczyniłam, ale na forum jest mnóstwo nowych użytkowników, którzy nie mają o tym pojęcia.

Dlatego też ja się nie dziwię, że ona się dziwi całą aurą tajemnicy, która rozkwitła w tym wątku w związku ze smyczami Rumcajsa.

Czemu to nagle stanowi tajemnicę? Nie wiem, na pewno to nie Rumcajs bawi się w kotka i myszkę, zawsze o smycze można do niego pw napisać. Czy o hulajki, czy o wózek (który akurat osobiście używam).

[b]Czyli dla wszystkich zainteresowanych[/b] - bo Tio nie zamierza tego wprost napisać (kimkolwiek on/ona jest) -[b] kolorowe smycze z amorem są produkcji Rumcajsa, który jest na forum.
[/b]
Amortyzowane smycze na 2 psy dobre i w rozsądnej cenie - 40 zł - posiadał kiedyś Rowerland - akurat mam i bardzo sobie chwalę.
 
 
scorpio80
Senior Husky
Matsi i Runner


Posted:     [ !!! ]

Mnie też dziwiła ta tajemniczość ale ja w to wtrącac się nie będę bo może były ku temu jakieś powody aby nie pisać wprost kto je robi :scratch: ale to już sam autor powinien się na ten temat wypowiedzieć
 
 
Greyland
Junior Husky
w nałogu: husky


Posted:     [ !!! ]

przypuszczam, że marketing "ciosany" w zbyt dużej ilości na forach i grupach fb zrobił swoje...w każdym razie ja nie miałem okazji używać sprzętu Rumcajsa, to się nie wypowiem o solidności, czy trwałości jego produkcji.
 
 
Rumcajs
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

Witam wszystkich ponownie i aby nie było żadnych domysłów i różnych plotek wyjaśniam że te smycze są mojej produkcji a różnica w cenie jest spowodowana różnicą w cenie wykorzystywanej taśmy.
Smycze są cały czas aktualne i można napisać na PW czy po prostu zadzwonić ( 782 351 570 ).
Wyjaśniam dopiero teraz wszelkie zapytania i wątpliwości ponieważ przez jakiś czas byłem poza zasięgiem internetu.
I tak jak pisała KINIAK poza smyczami robię też hulajnogi i wózki Trzykołowe.
Co jeszcze tyczy się smyczy to mają standardowe wymiary jak do canicrosu czy bikejoringu co nie znaczy że nie można ich używać do hulajnogi czy trzykołówki na 2 psy.
Pozdrawiam R.
 
 
Tio Chico
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

Kiniak przy każdym niku jest taki znaczek który oznacza jaka płeć pisze :->

smycze cały czas aktualne.ogólnie wszystkie smycze i tak są handmade więc czy to ma znaczenie kto je robi?ważne że cena niska a jakośc dobra
 
 
Kiniak
Uzależniony od husky:)


Posted:     [ !!! ]

Jeśli ktoś pyta to ma w tym cel. Romana wszyscy znają, że robi, a Ciebie niestety nie.
 
 
Rumcajs
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

Witam.
Dziękuję KINIAK za dobre słowo. Niestety są tacy co mnie znają a ( nie wiem czemu ) wstydzą się tego. Choć w tej chwili nie jestem dla nikogo żadnym zagrożeniem i nie mam zamiaru nim być. Sprzęt robię dłużej niż firmy które inni polecają ( nie wspomnę marek ) a wręcz co nie którzy uczyli sie u mnie ( a w zasadzie powinienem napisać u nas ) .
Dla tych którzy lubią sobie dośpiewać to i owo to robię taki sprzęt jaki robię bo lubię i są ludzie co polecają bo chcą mi w ten sposób pomóc bo ja bardzo często ( przynajmniej ostatnio ) jestem poza zasięgiem netu.
I jeszcze jedno nie jest to moja działalność zarobkowa tylko produkt uboczny co nie znaczy że robiony na od pie....l się bo jestem byłym zaprzęgocem i wiem co to znaczy sprzęt choć sam sprzęt nie zrobi wyniku.
Dla tych co są nie doinformowani to informuję że obecnie praktycznie cały czas można u mnie nabyć smycze amortyzowane pojedyńcze i podwójne,hulajnogi i wózki trzykołowe.
Ponadto jestem w stanie na indywidualne zamówienia wykonać inne sprzęty zaprzęgowe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 782 351 570.
Pozdrawiam wszystkich R. - jak Rumcajs lub Roman.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group