Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Szasta po 4 Latach -prosba o adopcje
Author Message
Akumkajka
Senior Husky


Posted:     [ !!! ]

Przepraszam :| Tak po prostu mi się skojarzyło ;)
 
 
moniAmi
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

Witam
To ja znalazłam tego psa. Wiam, że takich znajd jest wiele, ale wrzucam jego zdjęcia z nadzieją, że ktoś go może szuka/rozpozna.
A może ktoś chciałby się nim zaopiekować ? Te cudne błękitne oczęta proszą o pomoc. Jemu bardzo jest potrzebny dom

[img]http://kolorowymotek.pl/images/husky_1.jpg[/img]
I jeszcze pyszczek:
[img]http://kolorowymotek.pl/images/husky_10.jpg[/img]
 
 
Sayrel
Uzależniony od husky:)


Posted:     [ !!! ]

Poszukanie domu moze chwilke potrwac, jak dlugo o was m moze zostac? Nie jestescie go w stanie chwile przechowac? Jak trzeba kupi karme, zaplacimy za weta, kastracje?
 
 
moniAmi
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

Problem w tym, że mam w domu dwa strachliwe koty i niedawno wziętą ze schroniska sukę owczarka niemieckiego, która właśnie ma anginę i codziennie chodzimy na zastrzyki. Wet kazał koniecznie odizolować psa, bo taki wycieńczony na bank się zarazi. Próbowałam go zatrzymać w garażu, ale tak wali i drapie w drzwi, że wypuściłam go do ogrodu. U weta z nim już byłam, jest zdrowy, choć wygłodzony i zaniedbany. Nie ma chipa, ani tatuażu. Najbardziej potrzebna mi teraz pomoc z jego przechowaniem, chociaż dopóki moja suka nie wyzdrowieje. Karmę mam, więc z tym nie ma problemu.

I jeszcze jedno - obdzwoniłam już parę ogłoszeń z moich stron, ale nikt go nie szuka
Zostawiłam też info w mojej lecznicy i w kilku miejscach, chociaż pies wygląda, jakby naprawdę nikt się nim nie zajmował. Myślę, że gdyby troskliwy właściciel szukał go intensywnie, to by go już znalazł...
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

fajnie moniAmi, ze tu jestes! trzymam kciuki za chlopaka, bo naprawde jest sliczny!
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

moze trzebaby go jak najszybciej oglosic? Rottka, Natalia, help!

proponuje imie Akkilokipok :rotfl:
 
 
Anusia i Haza
Senior Husky
Love Haza


Posted:     [ !!! ]

Moge go na TD wziąść jak nic się nie znajdzie teraz jestem ciągle w trójmieście .No i moja mama juz wróciła do szwecji z siostrą bendą dopiero latem lub wiosną.i Robert siedzi teras w domu więc mam sporo czasu
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

pieknie!!! :*
 
 
Natalia
Weteran Husky


Posted:     [ !!! ]

Anusia, myślę że musiałabyś się najpierw dowiedzieć jak on do małych dzieci, żeby Amelce nic się nie stało.
 
 
moniAmi
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

anusia_xd2 daj znać kiedy możesz go wziąć, najlepiej byłoby, żeby jeszcze dziś. Już mi uciekł z ogrodu dziś jak byłam u weta z moją suką. Nie chcę ryzykować, że znowu zwieje.

Co do dzieci, to jest ok. W każdym razie do moich 12 i 14 lat przyjacielski, dał się głaskać i miziać
 
 
Anusia i Haza
Senior Husky
Love Haza


Posted:     [ !!! ]

Ok to o 18 sie widzimy jutro.Isie bendzie mysleć dalej trzeba bendzie mu ogłoszonka jakieś porobić ja też się tym zajme.jak bedzie to się dowiemy wogle jakim jest psem. dobrze żę łagodny do zwierzaków i do dzieci to już jest plus.Jakoś się go przechowa.pogadam też ze znajomymi to może też coś pomogą znaleść na stałke.puki co damy rade;D Grunt by miał teraz gdzie się ulokować.broń Boże schronisko brrrrr. więc do juterka .
 
 
Anusia i Haza
Senior Husky
Love Haza


Posted:     [ !!! ]

Ok to o 18 sie widzimy jutro.Isie bendzie mysleć dalej trzeba bendzie mu ogłoszonka jakieś porobić ja też się tym zajme.jak bedzie to się dowiemy wogle jakim jest psem. dobrze żę łagodny do zwierzaków i do dzieci to już jest plus.Jakoś się go przechowa.pogadam też ze znajomymi to może też coś pomogą znaleść na stałke.puki co damy rade;D Grunt by miał teraz gdzie się ulokować.broń Boże schronisko brrrrr. więc do juterka .
 
 
Sayrel
Uzależniony od husky:)


Posted:     [ !!! ]

trzymam kciuki, brawo anusia
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

tez trzymam kciuki za chlopaka, coby sie spisal na medal i nie zrobil wiochy :)
anusia, jestes wielka!

za kazdym razem, jak sie jakis pies wywinie od pewnej smierci w tej mordowni - odczuwam cholerna ulge!
 
 
Anusia i Haza
Senior Husky
Love Haza


Posted:     [ !!! ]

Oby trzeba będzie zrobic mu opis zrobie fotki.może sama se z opisem poradzę .Oby psisko znalazło stały dom szybko by ko ktoś pokochał na dobre;)
 
 
ares-ka
Weteran Husky

Posted:     [ !!! ]

Super :-) Anusia dzięki :-D
 
 
Anusia i Haza
Senior Husky
Love Haza


Posted:     [ !!! ]

Niestety ale Haszczak zwiał Monice i teraz jest poszukiwany od wczoraj wieczora .dzisiaj cały dzień był szukany i nic jak tylko cos będzie wiadomo na jego temat dam znać.Monika jutro sprawdzi w schronisku i popyta ludzi czy ktoś go widział. :-(
 
 
rottka
Senior Husky
G.Aga, 602654651


Posted:     [ !!! ]

Jeżeli od dłuższego czasu kręcił się w jednej okolicy, to może wróci sam na "stare śmieci"... Warto by sprawdzić te miejsca, w których się pokazywał, może popytać ludzi z okolicy, czy go nie widzieli wczoraj... Mam nadzieję, że pokaże się szybko, tak mało mu brakowało do nowego, lepszego życia... :(
 
 
Anusia i Haza
Senior Husky
Love Haza


Posted:     [ !!! ]

no jest szukany tam gdzie wczesniej go widziano i w okolicy
 
 
moniAmi
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

Niestety jeszcze się nie znalazł :( Szukaliśmy dziś razem z mężem od rana, pytaliśmy ludzi i nic.
Ale jest szansa, bo jeden facet mówił, że widział go wczoraj koło swojego domu, tzn w tym miejscu skąd ja go zabrałam. Nota bene ja przejeżdżałam tamtędy wczoraj chyba z 20 razy i go nie widziałam :wall: Zostawiłam swój numer telefonu, pan ma dzwonić jak pies się pojawi
 
 
Anusia i Haza
Senior Husky
Love Haza


Posted:     [ !!! ]

może jest w schronisku;(.Oby się znalazł.
 
 
Anusia i Haza
Senior Husky
Love Haza


Posted:     [ !!! ]

Znalazł się Hasiorek bendzie umnie o 14 :mrgreen:
 
 
Natalia
Weteran Husky


Posted:     [ !!! ]

Bardzo się cieszę, świetnie Anusia że będzie miał bezpieczny kącik :cheers: :cheers: :cheers: - ale nie szczędź nam fot, muszą być super, to będzie super mozaika.
 
 
Anusia i Haza
Senior Husky
Love Haza


Posted:     [ !!! ]

jasne.TYlko mam za...bisty problem ze swoim Robertem bo robote stracil dzis nie szedl tez do roboty i wsciekly ze biore haszczaka na DT a nie rozumie ze jest w potrzebie;(i ani zeta. niedostane na karme .musze cos wykombinowac :-( .Fotki Bedą.
 
 
moniAmi
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

Witam
Tak jak pisała Ania piesek znalazł się :jupi:
Dostał jeść, a potem zapoznałam go z moją suczką, świetnie się bawili, zero agresji. To bardzo fajny psiak.
Do czasu dowiezienia nie będzie spuszczany z oka nawet na minutę, żeby znowu nie nawiał ;-)

Aniu - przywiozę z nim jedzonko, obrożę i smycz.

.................
Haszczak już bezpieczny u Ani. Oczywiście czekam na realację i zdjęcia ;-)

Pozdrawiam,
Monika
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group