Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Szasta po 4 Latach -prosba o adopcje
Author Message
ilo
Baby Husky

Posted:    Szasta juz w DS!!! [ !!! ]

przegladajac dogo, wpadlam na taki oto kwiatek ...

wpis z dzis:

http://www.dogomania.pl/threads/197860-B%C5%82%C4%85kaj%C4%85cy-si%C4%99-wychudzony-Husky-Rumia-Lotnisko-potrzebna-pomoc.

z tego co wiem Rumia ma podpisana umowe ze schronem-mordownia :((((


iwi10 - jestes tam gdzies???
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

dzwonilam juz w tej sprawie do iwi10,

ja sama jestem kompletnie uziemiona, bo mam dwa psy, w tym jednego tymczasowicza teriera po wypadku z piekla rodem, co nie toleruje innych samcow w stopniu nie pozostawiajacym zadnych watpliwosci ... no i mieszkam katem u mamy (remontuje mieszkanie i to jeszcze troche potrwa)

buuuuuuuuuuuuuu :cry:
 
 
ares-ka
Weteran Husky

Posted:     [ !!! ]

:-(

Normalnie koszmar z tymi psami. Gdzie je upychać? :-(
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

no qrde :(

znaczy w pomorskim wiekszosc schronow jest ok, oprocz tych dwoch mordowni ... i to NAPRAWDE mordowni, w doslownym tego slowa. tam od razu jest nawet nie igla, ale kijem w leb i pozamiatane.

dlatego tak sie zawsze boje o psy z tamtych rejonow

bo jakby to bylo u nas, to nie bylby to zaden dramat "oddac psa do schroniska".
ale niestety to za daleko od nas ... dokladnie na drugim koncu.
 
 
ares-ka
Weteran Husky

Posted:     [ !!! ]

Nie ma ktoś tam możliwości pomóc Wam?
 
 
rottka
Senior Husky
G.Aga, 602654651


Posted:     [ !!! ]

A nie można by znaleźć sensownego schronu w okolicy, takiego, w którym psu nic się nie stanie (najlepiej jeszcze chętnego do współpracy :P) i podwieźć tam psa twierdząc, że błąkał się niedaleko? Oczywiście najlepiej byłoby znaleźć mu tymczas, ale dobre pytanie - skąd ich tyle brać...? :(
 
 
ares-ka
Weteran Husky

Posted:     [ !!! ]

Dokładnie rottka to miałam na myśli, tylko chyba jest problem w "transporcie" :-?

A może Magda i Michał z forum malamuciego by coś zaradzili? ilo, jesteś tam na forum?
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

wlasnie prosilam o to iwi10, zeby do nich zadzwonila

nawet dokladnie sugerowalam to co powyzej ...
qrde ja nie mam nawet auta, wszystko co moge to sledzic na dogo i dzwonic po ludziach :(

no i jak moj terierowaty potwor pojdzie w swiat, to bede mogla znowu sie udzielic jako dt ;)

tylko ze on po wypadku i dosc specyficzny, wiec moze jeszcze posiedziec ... (i go oczywiscie nie wyganiam, bo to byl NAPRAWDE pies w potrzebie)
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

dziewczyna z dogo byla z nim u weta, nie ma chipa ani tatuazu, ma ok 2 lat, jest bardzo wychudzony ....
 
 
ares-ka
Weteran Husky

Posted:     [ !!! ]

Czyli udało się go ulokować gdzieś w bezpiecznym miejscu?
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

zapytalam o to te dziewczyne na dogo, jeszcze nie ma odpowiedzi ...
napisalam tez, bo moze sobie nie zdawac z tego sprawy, ze jak go wylapia w tym miejscu, to trafi do schronu-mordowni.

dziewczyna zarejestrowala sie tu na forum i czeka na aktywacje konta, wiec pewnie sie pojawi i wszyscy sie wiecej dowiemy
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

cytuje z dogo:

"Pies lgnie do człowieka, idzie jak się go woła. Sam wskoczył do samochodu, nie było problemu z założeniem obroży. Sam podstawia się do głaskania, w stosunku do innych psów raczej ok, u weta w poczekalni chciał się bawić ze wszystkimi psami, nie wykazywał żadnej agresji. Nie umie chodzić na smyczy, ciągnie strasznie i ciężko było go utrzymać. Nie dał sobie zajrzeć głęboko do paszczy, ale dał się zbadać ogólnie. Jest zdrowy, tylko wycieńczony, rzucił się na jedzenie, widać, że jest wychudzony, więc musiał głodować.
Mam problem z przetrzymaniem go, próbowałam na noc zamknąć go w garażu, ale okrutnie skomlał i drapał w drzwi, więc wypuściłam go do ogrodu. Nie mogę go wziąć niestety do domu.
Sprawę komplikuje też to, że moja suka ma anginę i gorączkę, wet mówił, żeby psy się nie stykały, bo ten wycieńczony Husky na bank się zarazi.
Nie chcę, żeby trafił w ręce Straży Miejskiej, bo Rumia ma podpisaną umowę ze schroniskiem w M., a to niestety mordownia z tych najgorszych
Jeżeli ktoś ma miejsce i może wziąć psiaka na tymczas, to bardzo proszę

Ps. Wiem, że D. jest ok, bo mam psiaka z tamtąd Ale wydaje mi się, że tam go nie przyjmą, bo to nie ich rejon..."
 
 
Akumkajka
Senior Husky


Posted:     [ !!! ]

[b]ilo[/b], a nie mogłaby dziewczyna podjechać i oddać psa do tego schronu w D., jako znalezionego gdzieś niedaleko?
 
 
utan77
Senior Husky


Posted:     [ !!! ]

Trzebaby tez na necie poszukac czy sie takowy nie zgubił ... najlepiej z calej Polski bo to róznie bywa , mógł byc pies wywieziony
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

[quote="Akumkajka"][b]ilo[/b], a nie mogłaby dziewczyna podjechać i oddać psa do tego schronu w D., jako znalezionego gdzieś niedaleko?[/quote]

ciiiiiiiiiiii ... byla taka sugestia, niestety nie wiem, co zrobi.
 
 
Akumkajka
Senior Husky


Posted:     [ !!! ]

Przepraszam :| Tak po prostu mi się skojarzyło ;)
 
 
moniAmi
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

Witam
To ja znalazłam tego psa. Wiam, że takich znajd jest wiele, ale wrzucam jego zdjęcia z nadzieją, że ktoś go może szuka/rozpozna.
A może ktoś chciałby się nim zaopiekować ? Te cudne błękitne oczęta proszą o pomoc. Jemu bardzo jest potrzebny dom

[img]http://kolorowymotek.pl/images/husky_1.jpg[/img]
I jeszcze pyszczek:
[img]http://kolorowymotek.pl/images/husky_10.jpg[/img]
 
 
Sayrel
Uzależniony od husky:)


Posted:     [ !!! ]

Poszukanie domu moze chwilke potrwac, jak dlugo o was m moze zostac? Nie jestescie go w stanie chwile przechowac? Jak trzeba kupi karme, zaplacimy za weta, kastracje?
 
 
moniAmi
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

Problem w tym, że mam w domu dwa strachliwe koty i niedawno wziętą ze schroniska sukę owczarka niemieckiego, która właśnie ma anginę i codziennie chodzimy na zastrzyki. Wet kazał koniecznie odizolować psa, bo taki wycieńczony na bank się zarazi. Próbowałam go zatrzymać w garażu, ale tak wali i drapie w drzwi, że wypuściłam go do ogrodu. U weta z nim już byłam, jest zdrowy, choć wygłodzony i zaniedbany. Nie ma chipa, ani tatuażu. Najbardziej potrzebna mi teraz pomoc z jego przechowaniem, chociaż dopóki moja suka nie wyzdrowieje. Karmę mam, więc z tym nie ma problemu.

I jeszcze jedno - obdzwoniłam już parę ogłoszeń z moich stron, ale nikt go nie szuka
Zostawiłam też info w mojej lecznicy i w kilku miejscach, chociaż pies wygląda, jakby naprawdę nikt się nim nie zajmował. Myślę, że gdyby troskliwy właściciel szukał go intensywnie, to by go już znalazł...
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

fajnie moniAmi, ze tu jestes! trzymam kciuki za chlopaka, bo naprawde jest sliczny!
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

moze trzebaby go jak najszybciej oglosic? Rottka, Natalia, help!

proponuje imie Akkilokipok :rotfl:
 
 
Anusia i Haza
Senior Husky
Love Haza


Posted:     [ !!! ]

Moge go na TD wziąść jak nic się nie znajdzie teraz jestem ciągle w trójmieście .No i moja mama juz wróciła do szwecji z siostrą bendą dopiero latem lub wiosną.i Robert siedzi teras w domu więc mam sporo czasu
 
 
ilo
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

pieknie!!! :*
 
 
Natalia
Weteran Husky


Posted:     [ !!! ]

Anusia, myślę że musiałabyś się najpierw dowiedzieć jak on do małych dzieci, żeby Amelce nic się nie stało.
 
 
moniAmi
Baby Husky

Posted:     [ !!! ]

anusia_xd2 daj znać kiedy możesz go wziąć, najlepiej byłoby, żeby jeszcze dziś. Już mi uciekł z ogrodu dziś jak byłam u weta z moją suką. Nie chcę ryzykować, że znowu zwieje.

Co do dzieci, to jest ok. W każdym razie do moich 12 i 14 lat przyjacielski, dał się głaskać i miziać
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group