Forum Fundacji Husky Adopcje on
Forum Fundacji Husky Adopcje Strona Główna Forum Fundacji Husky Adopcje
forum miłośników i posiadaczy Siberian Husky

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Meg
2015-12-05, 18:50
KONKURS FOTOGRAFICZNY HASZCZAK MIESIĄCA 2015-2016
Autor Wiadomość
Meg 
Uzależniony od husky:)


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2010
Posty: 9188
Skąd: Olsztyn/Częstochowa
  Wysłany: 2015-12-01, 23:30   KONKURS FOTOGRAFICZNY HASZCZAK MIESIĄCA 2015-2016REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO HASZCZAK MIESIĄCA 2015-2016

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem Konkursu Fotograficznego "HASZCZAK MIESIĄCA" (zwanego dalej „Konkursem”) jest Fundacja Pomocy Zwierzętom Husky Adopcje z siedzibą w Warszawie przy ul. Darwina 1 A /2, 03-484 Warszawa, zwana dalej "Organizatorem".
2. Celami Konkursu są: rozwój i popularyzacja adopcji bezdomnych psów w typie rasy Siberian Husky oraz szerzenie świadomości społecznej o charakterystyce rasy poprzez publikację wybranych zdjęć w Internecie oraz w formie kalendarza na rok 2017.
3. Osoby, które zgłosiły swój udział w Konkursie na zasadach określonych w niniejszym regulaminie, zwane są "Uczestnikami".
4. Organizator oświadcza, że w związku z Konkursem pełni funkcję administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych oraz że dane osobowe Uczestników będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia Konkursu w zakresie i na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie i w przepisach prawa.

II. CZAS TRWANIA KONKURSU
1. Konkurs trwa od dnia 1 grudnia 2015 roku do dnia 20 listopada 2016 roku.
2. Konkurs prowadzony jest w dwunastu edycjach dla poszczególnych miesięcy trwania Konkursu, tj. w edycji grudzień 2015, styczeń 2016, luty 2016, marzec 2016, kwiecień 2016, maj 2016, czerwiec 2016, lipiec 2016, sierpień 2016, wrzesień 2016, październik 2016 oraz listopad 2016.
3. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany w/w terminów bez podania przyczyn.

III. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Konkurs ma charakter otwarty i jest dostępny dla wszystkich fotografujących.
2. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych i zaakceptowała regulamin konkursu.
3. Osoby, które posiadają ograniczoną zdolność do czynności prawnych, w tym osoby, które ukończyły 13 lat, a nie ukończyły lat 18, mogą wziąć udział w Konkursie za zgodą rodziców lub innych przedstawicieli ustawowych, którzy ponoszą za nich pełną odpowiedzialność prawną.
4. W Konkursie nie mogą brać udziału członkowie Zarządu i Rady Fundacji Husky Adopcje.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
6. Uczestnik Konkursu przesyła plenerowe zdjęcie swojego psa bądź psów rasy Siberian Husky lub będących w typie rasy Siberian Husky.
7. Przesłane zdjęcie musi być wykonane w trakcie trwania danej edycji Konkursu.

IV. ZASADY KONKURSU
1. W trakcie trwania danej edycji Konkursu, Uczestnik Konkursu może przesłać tylko jedno zdjęcie, na której jest jeden lub kilka psów.
2. Zgłoszenie udziału w Konkursie możliwe jest wyłącznie poprzez wysłanie wiadomości mailowej na adres akcje@huskyadopcje.org z załączoną fotografią psa.
3. W wiadomości mailowej należy obowiązkowo podać:
- imię psa lub psów na zdjęciu
- imię i nazwisko autora zdjęcia
- oświadczenie o pełnoletniości lub zgoda opiekuna
- potwierdzenie akceptacji regulaminu Konkursu
4. Przesyłane zdjęcia mogą zostać wykadrowane ale muszą być ostre, estetyczne, wysokiej jakości, nieporuszone, poprawnie naświetlone i dodatkowo:
- rozmiar pliku minimum około 2MB
- dłuższy bok zdjęcia minimum około 2000px
- brak nadruków, znaków wodnych, dat, itp.
- format pliku JPG bez kompresji, TIF lub RAW
- bez widocznego zastosowania filtrów, montażu itp.
- bez efektów kolorystycznych/artystycznych
5. Organizator zastrzega sobie prawo odrzucenia nadesłanych fotografii na etapie kwalifikacji na podstawie niezgodności z warunkami Konkursu lub złej jakości technicznej.
6. Nie można zgłaszać do Konkursu zdjęć zgłoszonych do którejkolwiek z wcześniejszych edycji Konkursu.
7. Uczestnik Konkursu, którego zdjęcie zajęło I miejsce w którejkolwiek edycji Konkursu nie może brać udziału w kolejnych edycjach przez najbliższe cztery miesiące.
8. Do Konkursu nie mogą być zgłaszane zdjęcia z psem, który otrzymał już tytuł HASZCZAKA MIESIĄCA w którejkolwiek z wcześniejszych edycji Konkursu. Nie ma jednak znaczenia otrzymanie tytułu w podobnych konkursach organizowanych w poprzednich latach.
9. Zgłaszanie zdjęć do poszczególnych edycji trwa do 20 dnia każdego miesiąca (z wyjątkiem edycji listopad 2016).

V. ROZSTRZYGNIĘCIE POSZCZEGÓLNYCH EDYCJI KONKURSU
1. Spośród wszystkich zgłoszonych w danej edycji zdjęć, Organizator wybierze maksymalnie 10 fotografii, które poddane zostaną głosowaniu Internautów.
2. Do głosowania uprawnieni są zarejestrowani i zalogowani użytkownicy portalu http://forum.huskyadopcje.org. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Każdy użytkownik może głosować tylko jeden raz na dane zdjęcie.
3. Głosowanie Internautów trwa maksymalnie 5 dni od chwili opublikowania przez Organizatora wybranych zdjęć.
4. Każdą edycję Konkursu wygrywa fotografia, która otrzyma największą liczbę głosów Internautów.

VI. OGŁOSZENIE WYNIKÓW I NAGRODY
1. Wyniki konkursu wraz ze zdjęciami, które zajęły I, II i III miejsce zostaną opublikowane na stronie internetowej Fundacji http://huskyadopcje.org, na forum Fundacji http://forum.huskyadopcje.org i na profilu FB Fundacji.
2. Zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane w kalendarzu na rok 2017, w miesiącu, w którym odniosło sukces. W miarę możliwości, zwycięskie zdjęcie będzie pełnić rolę przewodniego w miesiącu, w których odniosło sukces. Dodatkowo, autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma drobne upominki od Organizatora.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do własnego wyboru spośród pozostałych zdjęć biorących udział w głosowaniu tych, które zostaną opublikowane w kalendarzu na rok 2017.
4. Zwycięzca Konkursu zostanie poinformowany o wygranej drogą elektroniczną z użyciem adresu e-mail, z którego przysłane zostało zdjęcie do Konkursu.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Regulamin niniejszego Konkursu dostępny jest na stronie internetowej Organizatora http://huskyadopcje.org i na forum Organizatora http://forum.huskyadopcje.org.
2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu, jeśli zmiana będzie wskazana dla dobra Konkursu.
3. Uczestnik Konkursu oświadcza, że posiada wyłączne autorskie prawa osobiste i majątkowe do zgłaszanego zdjęcia oraz, że zdjęcie to nie narusza praw autorskich osób trzecich, nie jest przedmiotem umowy z osobami trzecimi ani nie zachodzą podstawy do zgłoszenia w przyszłości przez osoby trzecie praw lub roszczeń do zdjęcia. Ponadto oświadcza, że wyraża zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie zgłoszonych fotografii oraz opublikowanie jego imienia i nazwiska w materiałach promocyjnych Organizatora.
4. Uczestnicy ponoszą pełną odpowiedzialność związaną z użyciem przesłanych przez siebie fotografii, w przypadku wystąpienia przeciwko Organizatorowi przez osobę trzecią z roszczeniami wynikającymi z naruszenia jej praw, Uczestnik zobowiązany jest do ich zaspokojenia i zwolnienia Organizatora z odpowiedzialności.
5. Osoby, które złamią Regulamin zostaną zdyskwalifikowane.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia z Konkursu zdjęcia w każdym momencie jego trwania bez podania przyczyn.
7. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania nadesłanych zdjęć w celach marketingowych, promocyjnych i podobnych, a Uczestnik przystępując do Konkursu wyraża na to zgodę.
8. Zdjęcia pozostają własnością Uczestników. Uczestnikowi z tytułu udzielenia Organizatorowi licencji na korzystanie ze zdjęcia nie przysługuje wynagrodzenie.
9. Uczestnik pozwala Organizatorowi na tworzenie dzieł zależnych.
10. Wszystkie pytania dotyczących konkursu należy kierować pod adres akcje@huskyadopcje.org.
11. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy prawa polskiego.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Wszelkie prawa do materiałów zawartych w witrynie zastrzeżone. Nie zezwala się na wykorzystywanie żadnego z elementów bez pisemnej zgody administratorów forum.
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z Polityką prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Copyright(c) huskyadopcje.org 2012-2016.
Powered and hosted by huskyadopcje.org


Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecamy: